Addictive and Toxic Air Freshners

Addictive and Toxic Air Freshners

Everyone has seen the commercials with homeowners spraying every corner of their homes with air fresheners, then taking a deep breath of whatever they just sprayed into the air as if it is an actual breeze of mountain air. Well, what you and these actors might not know is, what they are inhaling so vigorously is in fact not clean or healthy in the least.


In their defense, it does say “FRESH” on the bottle.

 

What the pretty pictures of mountains and flowers are hiding is highly processed artificial chemicals, lots of them. What the companies manufacturing these products won’t tell you is, some of the chemicals are now considered to be addictive. Have you ever seen that ‘funny’ commercial with the mom spraying bottle after bottle of air freshener and won’t stop? Its not a joke, that mother has a serious problem – she is addicted to air fresheners and it could literally kill her.

 


Death by Spring Breeze.

 

If you read the label, the most popular air freshners put warning labels on their products – “…inhaling the contents can be harmful or fatal.” Why would any sane person use an aerosol product that says fatal if inhaled right on it? Do we really need to douse our lungs with mists of complex chemicals to save ourselves the inconvenience of smelling something we should probably just wash or dispose of?

There many healthy alternatives to chemical air fresheners. Like soy-based candles, or you can boil a pot of water with chai tea in it, and your entire house will smell of delicious tea. It will save you your money and your health.

Comments

 1. 1:42 am-May 8, 2013
  Patricia Watts

  Honestly, nothing ceases to amaze me any more. Addictive air fresheners! Who would have thought.

 2. 1:42 am-May 8, 2013

  Hi admin of this website, do you allow guest posting ??

  Please let me know, i am interested .

 3. 1:42 am-May 8, 2013
  itstore.in.ua

  Оригінальні ідеї на кінчиках пальців

  Манікюр може стати цікавим доповненням до образу і показником доглянутості та жіночності. А може навпаки невигідно контрастувати зі стилем вашого одягу і місцеперебуванням. Однак головним в цьому питанні є те, чи правильно ви виконуєте деякі техніки манікюру в разі, якщо вирішили зробити його будинку. Тому ми зібрали для вас самі незвичайні ідеї манікюру в домашніх умовах з простими покрокові інструкції.
  ідеї манікюру
  зміст

  графічний манікюр
  матовий манікюр
  мереживний манікюр
  Кілька додаткових ідей манікюру
  Пропонуємо розібрати детально три найнезвичайніші техніки модного манікюру в домашніх умовах і згадати більш прості, але не менш цікаві ідеї. Лекцію про те, що перш за все нігті потрібно підготувати, ми втрачаємо, так як це само собою мається на увазі.
  Отже, розглянемо найоригінальніші ідеї.
  Графічний манікюр ^

  Досить часто з таким манікюром з’являються Ферджі і Гвен Стефані. Виглядає він так, немов його дуже довго ретельно прорисовував професіонал, а не ви самі в домашніх умовах. Нехай у свідомості оточуючих так воно і залишається.
  Приблизний час: 1 година, однак все залежить від багатошаровості і складності вигаданого вами малюнка
  Інструменти: 2-3 відтінки насиченого лаку, бажано контрастні, скотч, закріплювач.
  Покрокова інструкціяgraficheskij-manikjur
  Нанесіть на всі нігті лак-основу. Дочекайтеся його висихання
  Наклейте на нігті тонкі смужки скотчу (3-5 міліметрів) в довільному напрямку: уздовж, по діагоналі, наполовину, створюючи квадрат або трикутник – все, що вам підкаже фантазія. Спирайтеся на свої ідеї. Можна зробити симетричний або асиметричний малюнки
  Нанесіть наступний лак на одну з вільних зон нігтя, постарайтеся не занадто виходити на скотч. Прорисуйте різними лаками все незахищені скотчем ділянки ногтікі
  Після підсихання лаків акуратно зніміть скотч
  Нанесіть шар прозорого закріплювача
  Поради:
  Якщо ваш ніготь короткий, діагональна лінія зробить його візуально вже й довше. На квадратних нігтях ефектніше виглядають строгі горизонтальні і вертикальні лінії
  Вибрані лаки повинні бути без блискіток і перламутру
  Лаки можуть бути дуже контрастні. У цьому сезоні модно поєднувати бірюзовий і оранжевий, червоний і бежевий, чорний і білий
  Якщо на лак-основу нанести тонкий шар прозорого лаку, у вас буде можливість поправити огріхи малюнка зубочисткою
  Матовий манікюр ^

  Такий вид домашнього манікюру виглядає дорого, особливо ефектно і благородно. Не дарма його вважають за краще такі зірки як Ріанна, Єва Лонгорія та інші. Разом з тим це один з найшвидших і простих методів манікюру, з ним в домашніх умовах впоралися б навіть вищевказані зірки. Якби дуже постаралися, звичайно (Єва, нічого особистого).
  Приблизний час: 30 мінутматовий манікюр
  Інструменти: гарний насичений відтінок глянцевого лаку без блискіток і перламутру, пар і рідина для зняття лаку.
  Покрокова інструкція:
  Нанесіть на нігті обраний лак в 2-3 шари
  Не чекаючи висихання лаку, потримайте нігті над парою на висоті 15 сантиметрів протягом 1-2 хвилин
  Дочекайтеся висихання вологи і лаку, при необхідності видаліть лак, який потрапив на шкіру
  Важливі нюанси:
  Не наносіть до і після процесу на руки крем
  Для початку нанесіть лак не на всі нігті, а лише на кілька, оскільки в домашніх умовах рівномірне покриття зробити вдається не завжди
  Найкраще матовий манікюр виглядає на овальних нігтях будь-якої довжини. Однак втілювати сміливі ідеї краще для початку на коротких
  Мереживний манікюр ^

  Дженіфер Лопес, Блейк Лайвлі роблять його за допомогою спеціальних термонаклеек. Але у нас цей процес вийде значно більше, не побоюся цього слова, лакшери, оскільки такий декор можна зробити, використовуючи шматочок звичайного мережива.
  Такий манікюр дуже довго тримається. У салонах краси за нього потрібно заплатити близько 1300 рублів.
  На думку експертів (всіх чоловіків?) Цей вид домашнього манікюру – самий незвичайний, найніжніший і жіночний. Маючи на нігтях мереживний малюнок, ви однозначно досягнете уваги чоловіків і заздрості жінок, до того ж абсолютно всіх.
  Приблизний час: 1 година.

  bit.ly/2yBvIKg Продажа гель лаков в интернет магазине вог ин юа
  |https://www.meetup.com/members/240758746/?_cookie-check=9iB5FFnKZRBz8SV5
  |https://www.kongregate.com/accounts/IgorB543
  |https://www.last.fm/user/vogshop
  |https://www.goodreads.com/user/show/73830130-vog-in-ua
  |https://vog1.blogspot.com/

Leave a reply

*
*